Hotel Volha – VŠCHT na Firmy.cz

Kolej Volha

Vysokoškolská kolej Volha má svým vzhledem, dispozicemi i zařízením pokojů blíže k hotelovému ubytování než ke klasické koleji. Ve vstupní hale najdete recepci, pohodlné sedací soupravy a Wi-Fi připojení, automaty na občerstvení (káva, bagety), úschovnu zavazadel a kol (zdarma), bankomat, automaty na jízdenky MHD a kopírování. Nedaleko se nachází nové obchodní centrum se supermarketem Billa a dalšími obchody. Pokoje jsou rozděleny na pokoje pro hotelové hosty a pokoje pro dlouhodobé ubytování (tj. ubytování delší než 30 dní) pro studenty i ostatní hosty.


Hotelové pokoje nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích na buňkách - dva pokoje mají vždy společnou předsíňku a sociální zařízení (sprchový kout, WC). V každé buňce je také chladnička a rychlovarná konvice. Pokoje pro hotelové hosty jsou vybaveny vkusným nábytkem, samozřejmostí je i bezplatná WiFi a TV. K dispozici je také apartmán s obývacím pokojem (TV, balkon, možnost až 2 přistýlek ve formě rozkládacího gauče), ložnicí (2 samostatná lůžka), vybavenou kuchyňkou, koupelnou a WC. Na patře je společná kuchyňka vybavená základním kuchyňským nádobím.


Pokoje určené pro dlouhodobé (studentské) ubytování jsou převážně buňkového typu - dva pokoje mají společnou předsíňku a sociální zařízení (sprchový kout, WC). V každé buňce je také chladnička. Pokoje jsou vybaveny postelemi, psacím stolem a židlemi. Kuchyňka je společná na patře a není vybavena nádobím. Tento typ pokojů je v letních měsících (červenec, srpen) využíván i pro krátkodobé (hotelové) ubytování.

Na hotelu je dostupné volné připojení k Wi-Fi síti jménem Volha-guest.