Volha - hotelové ubytování

Hotel Volha

Pokoje jsou jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové, typu buňka. Dva pokoje mají společnou předsíňku s chladničkou, rychlovarnou konvicí s příslušenstvím, sprchovým koutem a WC. K dispozici je také apartmán s obývacím pokojem (TV, balkon, možnost až 2 přistýlek ve formě rozkládacího gauče), ložnicí (2 samostatná lůžka), vybavenou kuchyňkou, koupelnou a WC.

Vybavení pokojů

Pokoje pro hotelové hosty jsou vybaveny dřevěným nábytkem a kobercem. V hotelu je přísně dbáno na kvalitu zařízení, vybavení pokojů, čistotu a příjemné prostředí. Samozřejmostí je i bezplatná WiFi a TV na každém hotelovém pokoji.

Ubytovací hotelový řád.

Další fotografie »

Menza

Stravování je možné v menze nebo v některé z okolních restaurací.

Menza splňuje požadavky kladené na moderní stravovací zařízení a disponuje kapacitou cca 200 míst. Menza poskytuje celodenní stravovací servis – snídaně (pro skupiny nad 15 osob), obědy (i pro jednotlivce) a večeře (pro skupiny nad 15 osob), včetně doplňkového prodeje. Denně k obědu nabízí nejen výběr ze čtyř druhů hotových jídel, ale i minutkovou kuchyni. Jídla jsou vydávána bezobjednávkovým systémem, konkrétní jídla je ale také možno objednat předem. Výdej jídel je prováděn samoobslužným systémem.

Dále je možné individuální stravování v restauracích:

Spolupráce

Nabízíme spolupráci cestovním kancelářím, agenturám, zájmovým oddílům, sportovním družstvům apod. za velmi výhodných podmínek.

Firmám podnikajících v oborech, které by mohly být pro naše klienty zajímavé, nabízíme výměnu odkazů na webové stránky.

Služby

WiFi připojení je také ve vstupní hale, kde je možné posedět v pohodlných sedacích soupravách, koupit si občerstvení – kávu, bagety, zmrzliny (automat). V hotelové hale je automat na jízdenky MHD. V budově je možno zdarma využít úschovnu kol a úschovnu zavazadel.

V areálu najdete kadeřnictví, kosmetiku, Relax studio, bankomat, několik restaurací, hřiště, tenisové kurty, prodejnu počítačů a v neposlední řadě i konferenční centrum.

Další služby v okolí: pošta, lékárna, bankomat, lékař (poliklinika), nákupní centrum, metro, MHD apod.

 

 

Ceník