Volha - dlouhodobé ubytování

Volha nabízí dlouhodobé ubytování přednostně studentům VŠCHT; volná místa doplňuje i studenty z jiných vysokých a středních škol i nestudenty. Ubytování je možné celoročně. Za dlouhodobé ubytování je považován pobyt delší než 30 dní.

Popis pokojů

Pokoje jsou převážně na buňce, tzn. že dva pokoje mají společnou předsíňku s chladničkou a příslušenství.

Vybavení pokojů

Pokoje pro dlouhodobě ubytované klienty jsou vybaveny postelemi, skříněmi, psacím stolem, židlí. Na buňce je chladnička. Kuchyňka je společná na patře a není vybavena nádobím.

Další fotografie »

Stravování

Je možné v menze nebo v některé z restaurací. Menza splňuje požadavky kladené na moderní stravovací zařízení a disponuje kapacitou cca 200 míst. Menza poskytuje celodenní stravovací servis – snídaně, obědy a večeře, včetně doplňkového prodeje. Denně nabízí nejen výběr ze čtyř druhů hotových jídel, ale i minutkovou kuchyni.

Menza využívá kreditního stravovacího systému. Jídla jsou vydávána bezobjednávkovým systémem, konkrétní jídla je ale také možno objednat předem. Výdej jídel je prováděn samoobslužným systémem. Stravování pro studenty VŠ je dotováno částkou cca 20 Kč.

Nová menza je připravena poskytnout kvalitní stravovací služby nejen pro všechny studenty a zaměstnance veřejných vysokých škol, ale i hosty školy, účastníky konferencí a ostatní příchozí.

Ceník, jídelníček

Služby

Internetové připojení je na pokojích, WiFi připojení je ve vstupní hale, kde je možné posedět v pohodlných sedacích soupravách a koupit si občerstvení – kávu, bagety, zmrzliny (automat).

Na pokojích jsou telefony, po přidělení kódu (PIN) je možné přímé spojení. Satelitní připojení TV je možné na každém pokoji. Možnost zapůjčení žehliček, vysavačů, pronájem prádelen (zdarma). V hotelové hale je automat na jízdenky MHD, úschovna zavazadel a kol (zdarma).

V areálu najdete kadeřnictví, kosmetiku, Relax studio, bankomat, několik restaurací, hřiště, tenisové kurty, prodejnu počítačů a v neposlední řadě i konferenční centrum.

Další služby v okolí: pošta, lékárna, bankomat, lékař (poliklinika), nákupní centrum, metro, MHD, veterinární ordinace apod.

Více informací a aktuální zprávy najdete ZDE

 

Formuláře pro objednání dlouhodobého ubytování

Spolupráce

Nabízíme dlouhodobé ubytování pro studenty vysokých i středních škol, v případě volných míst i pro nestudenty. Firmám nabízíme dlouhodobé ubytování pro jejich zaměstnance za velmi výhodné ceny.

Ceny dlouhodobého ubytování jsou rozděleny na ceny pro studenty a ostatní.

Ceník