Sázava - hotelové ubytování

Hotel Sázava

Pokoje jsou jednolůžkové, dvoulůžkové, typu "buňka".  Dva pokoje mají společnou předsíňku s kuchyňkou a příslušenstvím (sprchový kout, WC).

Vybavení pokojů

Pokoje pro hotelové hosty jsou vybaveny postelemi, skříněmi, psacím stolem a židlemi. V hotelu je přísně dbáno na čistotu a příjemné prostředí.

Ubytovací hotelový řád.

Další fotografie »

Menza

Stravování je možné v menze nebo v některé z okolních restaurací.

Menza splňuje požadavky kladené na moderní stravovací zařízení a disponuje kapacitou cca 200 míst. Menza poskytuje celodenní stravovací servis – snídaně (pro skupiny nad 15 osob), obědy (i pro jednotlivce) a večeře (pro skupiny nad 15 osob), včetně doplňkového prodeje. Denně k obědu nabízí nejen výběr ze čtyř druhů hotových jídel, ale i minutkovou kuchyni. Jídla jsou vydávána bezobjednávkovým systémem, konkrétní jídla je ale také možno objednat předem. Výdej jídel je prováděn samoobslužným systémem.

Dále je možné individuální stravování v restauracích:

Služby

WiFi připojení je ve vstupní hale, kde je možné posedět v pohodlných křeslech a koupit si občerstvení – kávu, bagety, zmrzliny (automat). V hotelové hale koleje Volha je automat na jízdenky MHD. V budově je možno zdarma využít úschovnu zavazadel. Pro cyklisty je k dispozici úschovna kol na koleji Volha. Na vrátnici je možné využít trezor.

V areálu najdete kadeřnictví, kosmetiku, Relax studio, bankomat, několik restaurací, hřiště, tenisové kurty, prodejnu počítačů a v neposlední řadě i konferenční centrum.

Další služby v okolí: pošta, lékárna, bankomat, lékař (poliklinika), nákupní centrum, metro, MHD apod.

Spolupráce

Nabízíme spolupráci cestovním kancelářím, agenturám, zájmovým oddílům, sportovním oddílům atd. za velmi výhodných podmínek.

Firmám podnikajích v oborech, které by mohly být pro naše klienty zajímavé, nabízíme výměnu odkazů na webové stránky.

Ceník