Sázava - dlouhodobé ubytování

Kolej Sázava nabízí dlouhodobé ubytování přednostně studentům VŠCHT; volná místa doplňujeme studenty z jiných vysokých i středních škol a nestudenty. Ubytování je možné celoročně. Za dlouhodobé ubytování je považován pobyt delší než 30 dní.

Popis pokojů

Pokoje jsou na buňce – dva pokoje mají společnou předsíňku s příslušenstvím a kuchyňkou. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje, v případně volného místa je možné si pronajmout i celou buňku (dva pokoje, předsíň s chladničkou, příslušenství) nebo celý pokoj. Pro zájemce je možné využít i tzv. partnerských pokojů.

Vybavení pokojů

Pokoje jsou vybaveny postelemi, skříněmi, psacím stolem, židlí. Na buňce (dva pokoje dohromady) je kuchyňka a příslušenství (sprchový kout, WC).

Další fotografie »

Stravování

Je možné v menze nebo v některé z přilehlých restaurací.

Menza splňuje požadavky kladené na moderní stravovací zařízení a disponuje kapacitou cca 200 míst. Menza poskytuje celodenní stravovací servis – snídaně, obědy a večeře, včetně doplňkového prodeje. Denně nabízí nejen výběr ze čtyř druhů hotových jídel, ale i minutkovou kuchyni.

Menza využívá kreditního stravovacího systému. Jídla jsou vydávána bezobjednávkovým systémem, konkrétní jídla je ale také možno objednat předem. Výdej jídel je prováděn samoobslužným systémem.

Nová menza je připravena poskytnout kvalitní stravovací služby nejen pro všechny studenty a zaměstnance veřejných vysokých škol, ale i hosty školy, účastníky konferencí a ostatní příchozí.

Ceník, jídelníček

Služby

Internetové připojení je na pokojích, WiFi připojení je ve vstupní hale, kde je možné posedět v pohodlných křeslech, koupit si občerstvení – kávu, bagety, zmrzliny (automat). Na pokojích jsou telefony, po přidělení kódu (PIN) je možné přímé spojení. Možnost zapůjčení žehliček, vysavačů, pronájem prádelen (zdarma).

Automat na jízdenky MHD je v hale koleje Volha. Úschovna zavazadel (Sázava) a kol (Volha) je zdarma. V areálu najdete kadeřnictví, kosmetiku, Relax studio, bankomat, několik restaurací, hřiště, tenisové kurty, prodejnu počítačů a v neposlední řadě i konferenční centrum.

Další služby v okolí: pošta, lékárna, bankomat, lékař (poliklinika), nákupní centrum, veterinární ordinace apod.


Další informace o ubytování pro studenty

Další informace

 

Formuláře pro objednání dlouhodobého ubytování
 

Spolupráce

Nabízíme dlouhodobé ubytování pro soukromé vysoké školy i střední školy za 1,2 násobek běžného kolejného.

Firmám nabízíme dlouhodobé ubytování pro jejich zaměstnance za velmi výhodné ceny.

Ceník