Krušné hory, Jáchymov, rekreační a školící zařízení

Objekt je situován nedaleko centra Jáchymova v Krušných horách. Jeho poloha je ideální jako výchozí bod pro turistiku a cykloturistiku. Častým cílem turistů je nedaleký vrchol Klínovec, oblíbené středisko zimních sportů. Přímo z Jáchymova vede lanová dráha. Lázně Jáchymov dále nabízejí možnost léčebných procedur a wellness programů. Hosté mohou využít i nově vybudovaný krytý aquapark.

Nově zrekonstruované rekreační zařízení nabízí svým hostům ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a možností přistýlky. Na každém patře je plně vybavená kuchyň. V objektu je k dispozici 11 pokojů s celkovou kapacitou 26 lůžek. Dále je možné využívat dvě společenské místnosti s televizí. Pro úschovu lyží (kol) slouží prostorná lyžárna. V okolí jsou restaurace vhodné pro stravování.

Fotogalerie Krušné hory Jáchymov

Další fotografie »

Parkování

Parkovat mohou hosté našeho objektu v omezeném počtu na úzké přístupové silnici před domem. To je však třeba brát jako provizorní (při svozu odpadu je nutné z důvodu průjezdnosti silnici uvolnit). 
Další parkování v okolí je možné za mírný poplatek při předběžném objednání v informačním centru města na tel. 353 808 128.
Trvalé vyčlenění a rezervace parkovacích míst v blízkosti našeho objektu není v současné době možné – město takovými parkovacími místy nedisponuje.

Vyjádření Městského úřadu v Jáchymově, které jsme obdrželi na náš oficiální dotaz ohledně parkování naleznete zde.

Památky a zajímavosti v okolí

 

www.KrasneCesko.cz